KODREA
hotel_zvenku

Horský hotel KODREA

se nachází v obci Nové Hutě na rozhraní Národního parku Šumava a chráněné krajinné oblasti – ideální místo pro letní či zimní dovolenou, víkendové nebo týdenní pobyty pro rodiny, školy, skupiny přátel či firmy s možností zajištění konferencí, školení, firemních akcí, oslav, svateb apod.
Ubytování ve 2, 3, a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi, 4 učebny, projekce. Kapacita hotelu je 110 lůžek - plánek pokojů.
Ceník Objednávkový formulář

Pohyb ve zdravém prostředí a skvělou domácí kuchyni najdete v horském hotelu KODREA!

Zimní pobyty
V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází upravené běžecké tratě a 6 vleků pro sjezdové lyžování včetně Lyžařského areálu Nové Hutě s více než kilometrovou sjezdovkou a lyžařskou a snowboardovou školou.

Letní pobyty
Kromě bezpočtu výletních a turistických tras je v areálu hotelu k dispozici tenisový kurt s umělým povrchem, fotbalové hřiště na malou kopanou, půjčovna horských kol, stolní tenis a koupání. V nedalekém Zadově je aktraktivní Lanové centrum PROUD pro děti i dospělé.

Jaro a podzim
Na jaře a na podzim jsou na Šumavě nejkrásnější procházky například k Prameni Vltavy, do Kvildy nebo Churáňova (meteorologická stanice, naučná stezka Churáňov). Výlety do Borové Lady (Sovinec) a Svinné Lady na Chalupskou slať. Nedaleko jsou také Kašperské hory, Vimperk (Sklářská huť Vimperk) a hraniční přechod do SRN Strážný.

Předpověď počasí

Dnes je 28. 11. 2023.
Svátek má: René
Facebook - Hotel Kodrea

Copyright © 2014 KAVERO AZ21 s. r. o.
All rights reserved

Nyní se nacházíte na stránce:
Úvodní stránka  > Hotel KODREA